W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt oraz na w stopce strony.

Strzelnica

Czy muszę robić rezerwację ?
Nie. Rezerwacje nie są obowiązkowe, jednak w pierwszej kolejności obsługiwani są klienci, którzy dokonali rezerwacji.
Czy trzeba muszę posiadać pozwolenie na broń lub jakieś inne uprawnienia aby strzelać z broni palnej?

Nie. Aby strzelać na strzelnicy nie ma konieczności posiadania pozwolenia na broń, czy innych specjalistycznych dokumentów.

Chcę się nauczyć strzelać, od czego mam zacząć?

Wystarczy, że udasz się na strzelnicę i wyrazisz taką chęć. Na początku dokonasz wyboru broni z której zamierzasz strzelać. Jako pierwszy wybór polecamy pistolety w kalibrze 9 mm lub .22. Instruktor przekaże wam niezbędne informacje na temat zasad bezpieczeństwa, obsługi broni oraz celnego strzelania. Jeśli to wasza pierwsza wizyta nie zapomnijcie powiedzieć o tym instruktorowi. Dzięki temu będzie mógł on położyć nacisk na najważniejsze w początkowej fazie nauki elementy. Nie obawiaj się instruktor będzie towarzyszył Ci przez cały czas gdy będziesz na strzelnicy udzieli Ci porad dotyczących strzelania. Nauka strzelania to cały proces – jedna wizyta to stanowczo za mało. Dla osób które pragną nauczyć się strzelania od podstaw w sposób usystematyzowany proponujemy odbycie kursu podstawowego z zakresu obsługi danego typu broni.

Jak ubrać się na strzelnicę?

Ubierz się wygodnie tak byś : stanowczo odradzamy Paniom buty na wysokim obcasie oraz wszelkiego rodzaju dekolty ze względu na niebezpieczeństwo dostania się tam gorącej łuski.

Z jakiej broni można u Was postrzelać ?

Mamy bardzo szeroki wybór broni, począwszy od pistoletów, rewolwerów, pistoletów maszynowych, karabinków, karabinów na strzelbach kończąc. Pełen asortyment broni dostępnej na naszej strzelnicy znajduje si w zakładce broń.

Czy mogę robić zdjęcia lub kręcić filmy?

Oczywiście! Podczas wizyty na strzelnicy, możesz robić zdjęcia oraz kręcić filmy.

Ogólne

Czy są pobierane opłaty parkingowe?

Nie, goście korzystający z naszych usług mogą skożystać z parkingu niestrzeżonego znajdującego się na terenie obiektu. Parking jest przeznaczony wyłącznie dla gości naszego obiektu tak więc nie będzie problemu z zaparkowaniem.

Jakie metody płatnicze są akceptowane?

Można u nas płacić zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Transakcje w walutach obcych przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem kart płatniczych.

Czy mogę płacić kartą?

Tak! Realizujemy płatności za pośrednictwem kart płatniczych.

Kupony upominkowe

Ile ważny jest kupon upominkowy?

Sprzedawane przez nas kupony upominkowe ważne są przez okres 30 dni od dnia wystawienia.

Jak zrealizować kupon upominkowy?

Jeżeli jesteś osoba obdarowaną takim kuponem na nasze usługi skontaktuj się z nami pod numerem podanym na kuponie. Umówimy Cię na dogodny dla Ciebie termin.
Weź ze sobą dowód osobisty, oraz kupon upominkowy.

Jakie usługi mogą być uwzględnione w Voucherze?

Za pośrednictwem kuponów upominkowych można realizować usługi strzelnicy, kręgielni oraz pizzerii. Kupon może też być wykorzystany na szkolenia organizowane przez strzelnicę.

W jaki sposób zamówić Voucher?

Wystarczy przyjść na naszą strzelnicę i dokonać zakupu. Na chwilę obecną prowadzimy sprzedaż kuponów upominkowych o wartości 50 i 100 PLN.

Czy można zakupić u Państwa kupon upominkowy dla bliskiej osoby?

Tak. Kupon upominkowy można nabyć wyłącznie na miejscu. Obecnie sprzedajemy kupony upominkowe o wartości 50 PLN i 100 PLN.